X < >
...
Duyuru Detayları - Siyaset Bilimi Öğrencilerimiz Ankara'da.
13.05.2014
Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire başkanlığı bünyesindeki Siyaset Bilimi Öğrenci Topluluğu tarafından TBMM’ye ve Ankara Üniversitesine ziyaretler düzenlendi…Ankara Üniversitesi Siyaset Bilimi Kamu Yönetimi derslerine katılan öğrencilerimiz ardından TBMM de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
TMM de grupları bulunan siyasi parti genel başkanlarını ve millet vekillerini ziyaret eden öğrenciler. Hakkari Millet vekilleri tarafından ağırlandı.  Bölge ve ilimiz millet vekilleri ile görüşen öğrencilerimiz Üniversitenin ve başta Hakkari olmak üzere bölgenin ekonomik, sosyolojik, politik konular üzerine görüş alışverişinde bulundular. Grup adına söz alan Siyaset Bilimi öğrencimiz Veysi Koç bölgenin ve özellikle Hakkari’nin temel sıkıntılarını dile getirdikten sonra üniversite ile ilgili bilgi ve görüşlerini dile getirdi.
Kendilerini ağırlayan Hakkari Millet Vekili Adil Zozani’ye  teşekkür eden  Koç, Bölgemizin, ilimizin ve üniversitemizin sorunlarının bir an önce çözülmesi temennisinde bulundu.  Ardından mecliste grubu bulunan siyasi parti liderlerini, Türkiye Barolar Birliğini ve YÖK başkanlığını ziyaret ederek gezilerine son verdiler.